4 comments on “Одружуєтеся? 10 запитань, які слід поставити весільному фотографу

 1. Більшої фігні в житті не читала! Ви собі уявляєте, як фотограф буде зберігати всі знімки весіль, що він зробив на протязі 10 років? Терабайти інформації?
  “Чи є у вас готовий запасний план на випадок, якщо ви запізнитеся або будете змушені відлучитися у зв’язку з якоюсь непередбачуваною ситуацією? Що станеться, якщо відмовить обладнання або будуть якісь інші непередбачені проблеми?” – який запасний план?? фотограф що, супермен, чи що? а в клієнта є запасний план на випадок, якщо його п`яний гість розіб’є під час танцю камеру фотографа?

  Такі питання (більшість) визвали б у мене тільки сміх ))

  • :D

   Насправді це трохи видозмінений переклад із якогось американського джерела. Сам розумію, що такі речі в нас поки що НЕ ДІЮТЬ =) Але от фото за десятки років цілком реально зберігати. Просто переписувати раз в пару років на новий вінчестер. А на зйомці серйозні фотографи зазвичай мають запасну камеру, тут нічого складного ) Тож від деяких неприємних випадків можна застрахуватися, але так, більш серйозні проблеми напевно вирішуються якось в процесі. Або НЕ вирішуються))

 2. Діма on · Reply

  корисна інформація.. цими питаннями можна заставити багатьох фотографів задуматись над своїм професіоналізмом

  • Однозначно. Мене самого більшість цих запитань поставить у тупик =О

Add a new comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>